Logopédia s Ľubom

Comments are closed

Logopédia prebieha na škole už tretím rokom. Deti, ktoré potrebujú logopedickú starostlivosť sa na Ľuba (PaedDr. Ľuboš Lukáč) tešia každý pondelok.  Trénujú jazýček individuálne alebo v menších skupinkách.

Počas logopedických stretnutí si rozvíjajú slovnú zásobu, trénujú pamäťové schopnosti a pozornosť, fonematické/sluchové uvedomovanie, rozvíjajú gramatiku a v neposlednom rade cvičia správnu výslovnosť hlások. Na zlepšenie výslovnosti a rozvoj komunikácie je však nevyhnutný aj pravidelný domáci tréning :-).

„Chodím na logopédiu k ujovi Ľubovi. Je tam zábava. Hráme tam hry. Rozcvičujeme si jazyk. Vyplazujeme jazyk.“

„Ľubo je milý a srandovný. Vie vymyslieť hocijaké hry. Napríklad povedz slovo a urob lastovičku. Najradšej mám ak sa hrám s ním.“

„U Ľuba je sranda. Je milý. Hrajeme slovné hry.“

Druháci

Comments are closed.